• img
  • img
img img

Турбіна VW Golf IV / Octavia Tour / Audi A3 1.8 Turbo (150/180 к.с.) 06A145704T BorgWarner Б/в (Оригінал)

In stock
7800,00 UAH /pcs

Avto Revko
Avto Revko
Verified supplier
On PodKapot
years
BORG-WARNER
  • Украина, Волынская, Луцк, вул. Набережна, 4
  • +3805043xxxxx, +3806863xxxxx, Show phones
  • Переглядів товару:  41
Product description

Турбокомпресор від легендарного бренду BorgWarner (KKK) серії K03s — це квиток у світ справжнього драйву для вашого VW Golf IV. Розроблена для 20-клапанних двигунів лінійки 1.8 T (AUM, AUQ), ця турбіна поєднує в собі витривалість класичних вузлів та підвищену продуктивність. Саме версія з індексом "s" дозволяє вашому двигуну дихати повними грудьми, забезпечуючи стабільний наддув у всьому діапазоні обертів.

Ми пропонуємо оригінальну б/в турбіну BorgWarner, привезену з Європи. Для двигунів 1.8 T ми проводимо особливий контроль: ретельно досліджуємо гарячу частину на відсутність тріщин та перевіряємо стан клапана вестгейта. Ви отримуєте агрегат, який не "кидає" мастило і готовий до тривалої експлуатації або навіть до помірного тюнінгу вашого авто.

Купівля оригінальної турбіни BorgWarner від Avto-Revko — це надійність перевірена роками на дорогах усього світу.

Важливе застереження: Двигуни 1.8 Turbo (20V) схильні до закоксовування масляної трубки подачі, що проходить над випускним колектором. При заміні турбіни обов'язково очистіть або замініть трубку подачі мастила. Також рекомендуємо використовувати тільки якісну синтетику 5W-40 та чистити сітку мастилоприймача в піддоні кожні 60-80 тис. км.

Характеристики 

Параметр Значення
Марка / Модель VW Golf IV, Bora, Skoda Octavia Tour, Audi A3
Тип двигуна Бензиновий, 1.8 Turbo (20 клапанів)
Код двигуна AUM / AUQ / ARZ / APP (150-180 к.с.)
Артикул (OE) 06A145704T / 06A145713D / 06A145713F
Виробник турбіни BorgWarner (KKK, Німеччина)
Модель турбіни K03-0052 (K03s) / 53039880052
Тип актуатора Вакуумний (Wastegate)
Стан Б/в оригінал (Європа)
 
Product features
  • Published: 14.04.2026
  • Manufacturer: BORG-WARNER
Payment and delivery
  • Передоплата

  • Накладений платіж (700 грн.передоплата,решта суми при отриманні замовлення)

    Нова Пошта Накладений платіж (700 грн.передоплата,решта суми при отриманні замовлення)

  • Онлайн оплата (LiqPay)

  • Нова Почта (кур'єр)

  • Нова Почта (відділення)

  • Самовивіз

Seller feedback
Leave feedback
или
Badly
So-so
Fine
Good
Excellent
Ask a Question
Write a review
Please indicate if you want to become a registered user Invalid email
  • Добавить фото

Seller's novelties
Смотрите также
Продаете запчасти?
ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ и продавайте больше
вместе с нами!
Оставьте свой номер телефона и мы поможем вам найти запчасть