Оригинал
  • img
  • img
  • img
  • img
img img img img

Компресор кондиціонера Peugeot 3008 1.5 BlueHDi (з 2017) 9830103980 Denso Б/в (Оригінал)

In stock
5500,00 UAH /pcs

Avto Revko
Avto Revko
Verified supplier
On PodKapot
years
DENSO
  • Украина, Волынская, Луцк, вул. Набережна, 4
  • +3805043xxxxx, +3806863xxxxx, Show phones
  • Переглядів товару:  56
Product description

Комфорт у салоні вашого Peugeot 3008 у будь-яку пору року залежить від стабільної роботи компресора кондиціонера. Оригінальний вузол від компанії Denso забезпечує високу ефективність охолодження при мінімальному навантаженні на двигун, що критично для сучасних паливно-економічних дизелів 1.5 BlueHDi.

Ми пропонуємо оригінальну запчастину, яка значно надійніша за дешеві китайські копії. Китайські аналоги часто страждають від передчасного виходу з ладу керуючого клапана або підвищеного рівня гучності при роботі. Оригінал Denso гарантує тиху роботу та тривалий ресурс підшипника муфти. Технічний стан кожної одиниці ретельно перевіряється: шків обертається плавно, ознаки металевої стружки на виходах відсутні, електромагнітний клапан протестований.

Важливо: Дана запчастина постачається з нашого складу в ЄС. Доставка з Європи триває 3–5 робочих днів, що дозволяє вам отримати якісний агрегат з мінімальним пробігом у найкоротші терміни.

Важливе застереження: При заміні компресора необхідно обов'язково промити систему від старої оливи та можливої стружки, замінити фільтр-осушувач (або радіатор кондиціонера в зборі) та ТРВ. Якщо ці роботи не будуть виконані, продукти зносу старого компресора моментально пошкодять новий вузол, що призведе до анулювання гарантії.


Характеристики

Параметр Значення
Марка / Модель Peugeot 3008 / 5008 / 308 / Opel Grandland
Тип двигуна 1.5 BlueHDi (Дизель)
Артикул (OE) 9830103980 / 98 301 039 80
Тип компресора Denso 6SES14C
Виробник Denso
Тип фреону R1234yf (сумісний з R134a)
Стан Б/в (Оригінал з Європи)
 
Product features
  • Published: 23.04.2026
  • Manufacturer: DENSO
Payment and delivery
  • Передоплата

  • Накладений платіж (700 грн.передоплата,решта суми при отриманні замовлення)

    Нова Пошта Накладений платіж (700 грн.передоплата,решта суми при отриманні замовлення)

  • Онлайн оплата (LiqPay)

  • Нова Почта (кур'єр)

  • Нова Почта (відділення)

  • Самовивіз

Seller feedback
Leave feedback
или
Badly
So-so
Fine
Good
Excellent
Ask a Question
Write a review
Please indicate if you want to become a registered user Invalid email
  • Добавить фото

Seller's novelties
Продаете запчасти?
ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ и продавайте больше
вместе с нами!
Оставьте свой номер телефона и мы поможем вам найти запчасть